Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Akumulační nádrže
- Akumulační nádrže PS N+
- Akumulační nádrž PS 2000 N+
Akumulační nádrž PS 2000 N+

Podobné produkty
12 705 Kč
/
ks
10 500 Kč
bez DPH
12 705 Kč
/
ks
10 500 Kč
bez DPH
Skladem
16 335 Kč
/
ks
13 500 Kč
bez DPH
16 335 Kč
/
ks
13 500 Kč
bez DPH
Skladem
17 787 Kč
/
ks
14 700 Kč
bez DPH
17 787 Kč
/
ks
14 700 Kč
bez DPH
Skladem
18 029 Kč
/
ks
14 900 Kč
bez DPH
18 029 Kč
/
ks
14 900 Kč
bez DPH
Skladem
29 040 Kč
/
ks
24 000 Kč
bez DPH
29 040 Kč
/
ks
24 000 Kč
bez DPH
Skladem
35 574 Kč
/
ks
29 400 Kč
bez DPH
35 574 Kč
/
ks
29 400 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží1
Akumulační nádrž PS 2000 N+Skladem45 980 Kč/ ks38 000 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž PS 2000 N+
výška - 1955 mm, 2005 l
| Označení | PS 2000 N+ |
|---|---|
| Typ | nádrž |
| Počet výměníků | 0 |
| Počet přírub | 0 |
| Počet návarků | 9 |
| Objem | 2000 l |
| Průměr | 1250 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 130 x 208,5 x 140 cm |
| Hmotnost | 227 kg |
| Počet jednotek v hromadném balení | 312 |
Zboží zařazeno v kategoriích









