Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Akumulační nádrže
- Akumulační nádrže PS E+
- Akumulační nádrž PS 500 E+
Akumulační nádrž PS 500 E+

Podobné produkty
20 570 Kč
/
ks
17 000 Kč
bez DPH
20 570 Kč
/
ks
17 000 Kč
bez DPH
Skladem
27 830 Kč
/
ks
23 000 Kč
bez DPH
27 830 Kč
/
ks
23 000 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží1
Akumulační nádrž PS 500 E+Skladem14 399 Kč/ ks11 900 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž PS 500 E+
Nádrž určená k akumulaci a následné distribuci tepelné energie z kotlů na pevná paliva, tepelných čerpadel případně jiných zdrojů tepla. Nádrž má 5 návarků G 6/4" pro připojení tepelných zdrojů a zátěží nebo vložení el. topných těles. Součástí nádrže je 3barový pojistný ventil. Celkový objem nádrže 473 l, průměr nádrže bez izolace 600 mm, celková výška 1915 mm.
celkový objem nádrže - 473 l
| Označení | PS 500 E+ |
|---|---|
| Typ | nádrž |
| Počet výměníků | 0 |
| Počet přírub | 0 |
| Počet návarků | 5 |
| Energetická třída | C |
| Objem | 500 l |
| Průměr | 600 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 80 x 212 x 85 cm |
| Hmotnost | 74 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 720 |
Zboží zařazeno v kategoriích




