Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Akumulační nádrže
- Akumulační nádrže PS K+
- Akumulační nádrž PS 900 K+
Akumulační nádrž PS 900 K+

Podobné produkty
17 182 Kč
/
ks
14 200 Kč
bez DPH
17 182 Kč
/
ks
14 200 Kč
bez DPH
Skladem
15 004 Kč
/
ks
12 400 Kč
bez DPH
15 004 Kč
/
ks
12 400 Kč
bez DPH
Skladem
19 481 Kč
/
ks
16 100 Kč
bez DPH
19 481 Kč
/
ks
16 100 Kč
bez DPH
Skladem
21 538 Kč
/
ks
17 800 Kč
bez DPH
21 538 Kč
/
ks
17 800 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží1
Akumulační nádrž PS 900 K+Skladem26 983 Kč/ ks22 300 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž PS 900 K+
| Označení | PS 900 K+ |
|---|---|
| Typ | nádrž |
| Počet výměníků | 0 |
| Počet přírub | 0 |
| Počet návarků | 9 |
| Objem | 900 l |
| Průměr | 850 mm |
| Jednotky | ks |
| Rozměry balení | 95 x 188 x 95 cm |
| Hmotnost | 134 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Zboží zařazeno v kategoriích







