Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Akumulační nádrže
- Akumulační nádrž PSWF 1000 N+, průměr 800 mm
Akumulační nádrž PSWF 1000 N+, průměr 800 mm

Podobné produkty
28 435 Kč
/
ks
23 500 Kč
bez DPH
28 435 Kč
/
ks
23 500 Kč
bez DPH
Skladem
33 275 Kč
/
ks
27 500 Kč
bez DPH
33 275 Kč
/
ks
27 500 Kč
bez DPH
Skladem
40 898 Kč
/
ks
33 800 Kč
bez DPH
40 898 Kč
/
ks
33 800 Kč
bez DPH
Není skladem
67 397 Kč
/
ks
55 700 Kč
bez DPH
67 397 Kč
/
ks
55 700 Kč
bez DPH
Není skladem
88 088 Kč
/
ks
72 800 Kč
bez DPH
88 088 Kč
/
ks
72 800 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží16
Akumulační nádrž PSWF 1000 N+, průměr 800 mmNení skladem44 528 Kč/ ks36 800 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž PSWF 1000 N+ - průměr 800 mm
výška - 2080 mm
| Označení | PSWF 1000 N+ |
|---|---|
| Typ | nádrž |
| Počet výměníků | 1 |
| Počet přírub | 1 |
| Počet návarků | 9 |
| Energetická třída | neudává se |
| Celkový objem nádrže | 930 l |
| Průměr | 800 mm |
| Plocha výměníku | 3,2 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 80 x 207 x 100 cm |
| Hmotnost | 179 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
Zboží zařazeno v kategoriích



















