Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Bojlery - Zásobníky teplé vody
- Příslušenství bojlerů
- Anoda elektronická 350/250-universální bez elektroniky
Anoda elektronická 350/250-universální bez elektroniky

Podobné produkty
5 018 Kč
/
ks
4 147 Kč
bez DPH
5 018 Kč
/
ks
4 147 Kč
bez DPH
Skladem
5 403 Kč
/
ks
4 465 Kč
bez DPH
5 403 Kč
/
ks
4 465 Kč
bez DPH
Skladem
4 885 Kč
/
ks
4 037 Kč
bez DPH
4 885 Kč
/
ks
4 037 Kč
bez DPH
Skladem
5 432 Kč
/
ks
4 489 Kč
bez DPH
5 432 Kč
/
ks
4 489 Kč
bez DPH
Skladem
5 652 Kč
/
ks
4 671 Kč
bez DPH
5 652 Kč
/
ks
4 671 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Anoda elektronická 350/250-universální bez elektronikySkladem1 921 Kč/ ks1 588 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Anoda elektronická 350/250-universální bez elektroniky
| Označení | ANODA 350/250 L=600 |
|---|---|
| Typ | samostatná |
| Délka | 600 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 4 x 4 x 61 cm |
| Hmotnost | 0,04 kg |
| Typ hromadného balení | paleta |
| Počet jednotek v hromadném balení | 105 |
Zboží zařazeno v kategoriích






