- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Čerpadlové skupiny otopné
- Čerpadlová skupina - náhrada za REGOMAT 45 W
Čerpadlová skupina - náhrada za REGOMAT 45 W
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Čerpadlová skupina - náhrada za REGOMAT 45 WSkladem7 466 Kč/ ks6 170 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Čerpadlová skupina 46-93 W
TSV3B 45°C + oběhové čerpadlo 46-93 W
Čerpadlová skupina automaticky směšuje vratnou vodu z otopného systému s výstupní vodou z kotle a udržuje tak teplotu vratné vody do kotle na minimální teplotě 45 °C .
Sestava obsahuje:
- neregulované oběhové čerpadlo
- termostatický směšovací ventil TSV3 B s otevírací teplotou 45 °C s automatickou regulací průtoku bypassem a s možností výměny termočlenu bez demontáže ventilu ze systému
| Označení | REG 45-65/45 |
|---|---|
| Typ | skupiny pro zpátečku kotle |
| Teplota | 45 °C |
| Jednotky | ks |
| Balení | volné |
| Rozměry | 20 x 25 x 18 cm |
| Hmotnost | 3,93 kg |
| Typ hromadného balení | není |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích



