Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Expanzní nádoby
- Expanzní nádoba HW040223 - 40 litrů
Expanzní nádoba HW040223 - 40 litrů

Podobné produkty
1 007 Kč
/
ks
832 Kč
bez DPH
1 007 Kč
/
ks
832 Kč
bez DPH
Skladem
1 090 Kč
/
ks
901 Kč
bez DPH
1 090 Kč
/
ks
901 Kč
bez DPH
Skladem
1 195 Kč
/
ks
988 Kč
bez DPH
1 195 Kč
/
ks
988 Kč
bez DPH
Skladem
1 440 Kč
/
ks
1 190 Kč
bez DPH
1 440 Kč
/
ks
1 190 Kč
bez DPH
Skladem
1 621 Kč
/
ks
1 340 Kč
bez DPH
1 621 Kč
/
ks
1 340 Kč
bez DPH
Skladem
1 851 Kč
/
ks
1 530 Kč
bez DPH
1 851 Kč
/
ks
1 530 Kč
bez DPH
Skladem
5 094 Kč
/
ks
4 210 Kč
bez DPH
5 094 Kč
/
ks
4 210 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Expanzní nádoba HW040223 - 40 litrůSkladem3 194 Kč/ ks2 640 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Expanzní nádoba HW040 - 40 litrů, průměr 320 mm, výška 560 mm
Expanzní nádoba určená k provozu v systémech rozvodů studené i teplé vody. Používá se k domácím vodárnám nebo k zásobníkovým ohřívačům TV. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a je opatřena antikorozní povrchovou úpravou. V nádobě je nepropustná, velmi elastická membrána odolná vůči vysokým teplotám.
| Označení | EXP HW040223 |
|---|---|
| Typ | expanzní nádoba |
| Připojení | 3/4"M |
| Objem | 40 l |
| Průměr | 320 mm |
| Tlak | 8 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 32 x 56 x 32 cm |
| Hmotnost | 9,38 kg |
| Typ hromadného balení | není |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích



















