- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- 125 mm Plast - kondenzační
- Klapka zpětná průměr 80 pro kaskády
Klapka zpětná průměr 80 pro kaskády
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Klapka zpětná průměr 80 pro kaskádySkladem661 Kč/ ks546 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Klapka zpětná průměr 80 pro kaskády
Zpětná klapka do spalinových cest vhodná pro odkouření kaskád kondenzačních kotlů.
| Označení | BB011377 |
|---|---|
| Typ | ostatní |
| Průměr | 80 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | PE sáček |
| Rozměry balení | 17 x 11 x 8 cm |
| Hmotnost | 0,045 kg |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1170 |
Zboží zařazeno v kategoriích



