Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- Komínky a průchodky střechy
- Komínek průměr 80/125 mm - PP
Komínek průměr 80/125 mm - PP

Podobné produkty
3 647 Kč
/
ks
3 014 Kč
bez DPH
3 647 Kč
/
ks
3 014 Kč
bez DPH
Skladem
3 887 Kč
/
ks
3 212 Kč
bez DPH
3 887 Kč
/
ks
3 212 Kč
bez DPH
Skladem
4 102 Kč
/
ks
3 390 Kč
bez DPH
4 102 Kč
/
ks
3 390 Kč
bez DPH
Skladem
2 928 Kč
/
ks
2 420 Kč
bez DPH
2 928 Kč
/
ks
2 420 Kč
bez DPH
Skladem
3 447 Kč
/
ks
2 849 Kč
bez DPH
3 447 Kč
/
ks
2 849 Kč
bez DPH
Skladem
3 376 Kč
/
ks
2 790 Kč
bez DPH
3 376 Kč
/
ks
2 790 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží3
Komínek průměr 80/125 mm - PPSkladem2 928 Kč/ ks2 420 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Komínek průměr 80/125 mm - Popypropylen
| Označení | A5023166 |
|---|---|
| Typ | komínek |
| Průměr | 80/125 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 27 x 28 x 124 cm |
| Hmotnost | 4,205 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 21 |
Zboží zařazeno v kategoriích












