Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Regulace
- Regulátory - solar a vytápění
- Modul CV k IR10/12
Modul CV k IR10/12

Podobné produkty
5 058 Kč
/
ks
4 180 Kč
bez DPH
5 058 Kč
/
ks
4 180 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží11
Modul CV k IR10/12Skladem1 323 Kč/ ks1 093 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Modul CV k IR 10/12 ovládány 0-10 V s 1 výstupním relé - pro připojení cirkulačního čerpadla TV
| Označení | IR 12 MODUL - 1RELÉ, 0-10V |
|---|---|
| Typ | příslušenství |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 2 x 9 x 6 cm |
| Hmotnost | 0,04 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Ke stažení


















