Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- 125 mm Plast - kondenzační
- Prodloužení 125 PP ohebné, 24,5 m
Prodloužení 125 PP ohebné, 24,5 m

Podobné produkty
1 315 Kč
/
ks
1 087 Kč
bez DPH
1 315 Kč
/
ks
1 087 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Prodloužení 125 PP ohebné, 24,5 mSkladem15 040 Kč/ ks12 430 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Prodloužení 125 PP ohebné, 24,5 m
| Označení | BB015023 |
|---|---|
| Typ | trubka |
| Průměr | 125 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 120 x 45 x 125 cm |
| Hmotnost | 10 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 5 |
Zboží zařazeno v kategoriích






