Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- 60 mm Plast - kondenzační
- Prodloužení 60 PP, 1 m černé - UV odolné
Prodloužení 60 PP, 1 m černé - UV odolné

Podobné produkty
254 Kč
/
ks
210 Kč
bez DPH
254 Kč
/
ks
210 Kč
bez DPH
Skladem
626 Kč
/
ks
517 Kč
bez DPH
626 Kč
/
ks
517 Kč
bez DPH
Skladem
6 961 Kč
/
ks
5 753 Kč
bez DPH
6 961 Kč
/
ks
5 753 Kč
bez DPH
Skladem
91 Kč
/
ks
75 Kč
bez DPH
91 Kč
/
ks
75 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Prodloužení 60 PP, 1 m černé - UV odolnéSkladem375 Kč/ ks310 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Prodloužení 60 PP, 1 m černé - UV odolné
| Označení | BN004156 (037) |
|---|---|
| Typ | trubka |
| Průměr | 60 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 8 x 107 x 10 cm |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 264 |
Zboží zařazeno v kategoriích










