Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Regulace
- Regulátory pro vytápění
- Regulátor TRS6 K
Regulátor TRS6 K

Podobné produkty
8 372 Kč
/
ks
6 919 Kč
bez DPH
8 372 Kč
/
ks
6 919 Kč
bez DPH
Skladem
10 595 Kč
/
ks
8 756 Kč
bez DPH
10 595 Kč
/
ks
8 756 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží3
Regulátor TRS6 KNení skladem13 177 Kč/ ks10 890 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Regulátor TRS6 K
Regulátor pro kotle na tuhá paliva, teplovodní krby a kombinace s dalšími zdroji energie. Možnost volby mezi 14 regulačními schématy. Dle volby schématu je možné v různých modifikacích regulovat například: solární systém, kotel na tuhá paliva, 1 otopný okruh směšovaný a 1 okruh přímý, přípravu TV z kotle, dohřev akumulační nádrže atd. Obsahuje 1 ks čidlo venkovní a 4 ks čidel do jímky.
| Označení | TRS6 K VČ. 5KS ČIDEL |
|---|---|
| Řízení | ekvitermní |
| Pro solár | ano |
| Pro kotle a krby | ano |
| Pro topení | ano |
| Obj. kód | 16821 |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 15 x 19 x 33 cm |
| Hmotnost (včetně balení) | 1,34 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích








