Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Termostatické ventily
- Regulátor tahu pro kotle
- Regulátor tahu RT4 S - 3/4'' s pákou do pravého úhlu s vyložením 313 mm
Regulátor tahu RT4 S - 3/4'' s pákou do pravého úhlu s vyložením 313 mm

Podobné produkty
1 015 Kč
/
ks
839 Kč
bez DPH
1 015 Kč
/
ks
839 Kč
bez DPH
Skladem
1 101 Kč
/
ks
910 Kč
bez DPH
1 101 Kč
/
ks
910 Kč
bez DPH
Skladem
1 912 Kč
/
ks
1 580 Kč
bez DPH
1 912 Kč
/
ks
1 580 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží5
Regulátor tahu RT4 S - 3/4'' s pákou do pravého úhlu s vyložením 313 mmSkladem1 070 Kč/ ks884 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Regulátor tahu RT4 S - 3/4'' s pákou do pravého úhlu s vyložením 313 mm
Regulátor tahu pro kotle na tuhá paliva s pákou do pravého úhlu s vyložením 313 mm. Reguluje výstupní teplotu pracovní kapaliny ze zdroje na hodnotu nastavenou knoflíkem.
| Označení | RT4 S |
|---|---|
| Připojení | 3/4" |
| Způsob montáže | přímá montáž |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 32 x 14 x 6,5 cm |
| Hmotnost | 0,52 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 10 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích











