Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Větrání s rekuperací tepla
- Lokální rekuperační jednotky
- Rekuperační jednotka HR30W pro 1 místnost
Rekuperační jednotka HR30W pro 1 místnost

Podobné produkty
9 438 Kč
/
ks
7 800 Kč
bez DPH
9 438 Kč
/
ks
7 800 Kč
bez DPH
Skladem
12 076 Kč
/
ks
9 980 Kč
bez DPH
12 076 Kč
/
ks
9 980 Kč
bez DPH
Skladem
14 290 Kč
/
ks
11 810 Kč
bez DPH
14 290 Kč
/
ks
11 810 Kč
bez DPH
Skladem
54 934 Kč
/
ks
45 400 Kč
bez DPH
54 934 Kč
/
ks
45 400 Kč
bez DPH
Skladem
79 739 Kč
/
ks
65 900 Kč
bez DPH
79 739 Kč
/
ks
65 900 Kč
bez DPH
Skladem
2 614 Kč
/
ks
2 160 Kč
bez DPH
2 614 Kč
/
ks
2 160 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží21
Rekuperační jednotka HR30W pro 1 místnostSkladem7 139 Kč/ ks5 900 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Rekuperační jednotka HR30W pro 1 místnost
Lokální rekuperační jednotka vhodná k větrání jednotlivých obytných místností. Nasávání venkovního vzduchu 30 - 40 m3/hod. Pracuje s vyrovnanou tlakovou bilancí, tzn. že do místnosti přivádí téměř stejné množství vzduchu, které odvádí. Tak nemůže docházet k nasávání pachů z ostatních místností.
| Označení | HR30W |
|---|---|
| Typ | jednotky |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 31 x 34 x 41 cm |
| Hmotnost | 5,19 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 54 |
Zboží zařazeno v kategoriích





























