Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- 100 mm Plast - kondenzační
- T kus průměr 100, PP, do komína, M-M-F
T kus průměr 100, PP, do komína, M-M-F

Podobné produkty
1 081 Kč
/
ks
893 Kč
bez DPH
1 081 Kč
/
ks
893 Kč
bez DPH
Skladem
10 556 Kč
/
ks
8 724 Kč
bez DPH
10 556 Kč
/
ks
8 724 Kč
bez DPH
Skladem
110 Kč
/
ks
91 Kč
bez DPH
110 Kč
/
ks
91 Kč
bez DPH
Skladem
613 Kč
/
ks
507 Kč
bez DPH
613 Kč
/
ks
507 Kč
bez DPH
Skladem
1 261 Kč
/
ks
1 042 Kč
bez DPH
1 261 Kč
/
ks
1 042 Kč
bez DPH
Skladem
186 Kč
/
ks
154 Kč
bez DPH
186 Kč
/
ks
154 Kč
bez DPH
Skladem
1 637 Kč
/
ks
1 353 Kč
bez DPH
1 637 Kč
/
ks
1 353 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží1
T kus průměr 100, PP, do komína, M-M-FSkladem997 Kč/ ks824 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
T kus průměr 100, PP, do komína, M-M-F
| Označení | BB005022 |
|---|---|
| Typ | t-kus |
| Průměr | 100 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 23 x 14 x 23 cm |
| Hmotnost | 0,32 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 260 |
Zboží zařazeno v kategoriích












