Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Teploměry a tlakoměry
- Teploměr 0-120°C s jímkou (l= 30, 3/8“), zadní, d=40 mm
Teploměr 0-120°C s jímkou (l= 30, 3/8“), zadní, d=40 mm

Podobné produkty
270 Kč
/
ks
223 Kč
bez DPH
270 Kč
/
ks
223 Kč
bez DPH
Skladem
248 Kč
/
ks
205 Kč
bez DPH
248 Kč
/
ks
205 Kč
bez DPH
Skladem
483 Kč
/
ks
399 Kč
bez DPH
483 Kč
/
ks
399 Kč
bez DPH
Skladem
359 Kč
/
ks
297 Kč
bez DPH
359 Kč
/
ks
297 Kč
bez DPH
Skladem
307 Kč
/
ks
254 Kč
bez DPH
307 Kč
/
ks
254 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží2
Teploměr 0-120°C s jímkou (l= 30, 3/8“), zadní, d=40 mmSkladem204 Kč/ ks169 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Teploměr 0-120°C s jímkou (l= 30, 3/8“), zadní, d=40 mm
| Označení | TA4012003 |
|---|---|
| Typ | teploměry |
| Způsob montáže | přímý na jímku |
| Teplota | 120 °C |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 4 x 4,5 x 4 cm |
| Hmotnost | 0,06 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích










