- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Termostaty
- Provozní termostaty
- Termostat dvoustupňový, l=1050 mm, 39-78/46-85°C
Termostat dvoustupňový, l=1050 mm, 39-78/46-85°C
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží9
Termostat dvoustupňový, l=1050 mm, 39-78/46-85°CSkladem960 Kč/ ks793 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat provozní 90°C, kapilára 1 m, vypínací
| Označení | 95A090R21/04756 |
|---|---|
| Typ | nekryté |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 90 °C |
| Typ termostatu | provozní |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 5 x 6 x 14 cm |
| Hmotnost | 0,07 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 0,0095 |
Související zboží 9
Zboží zařazeno v kategoriích













