- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Termostaty
- Havarijní termostaty
- Termostat havarijní stavitelný
- Termostat havarijní 99°C, kapilára 0,55 m, vypínací
Termostat havarijní 99°C, kapilára 0,55 m, vypínací
Podobné produkty
569 Kč
/
ks
470 Kč
bez DPH
569 Kč
/
ks
470 Kč
bez DPH
Skladem
629 Kč
/
ks
520 Kč
bez DPH
629 Kč
/
ks
520 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží5
Termostat havarijní 99°C, kapilára 0,55 m, vypínacíSkladem524 Kč/ ks433 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat hav. 99°C, kapilára 0,55 m, vypínací
| Označení | 95H099R01/04756 |
|---|---|
| Typ | nekryté |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 99 °C |
| Typ termostatu | havarijní |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 5 x 6 x 14 cm |
| Hmotnost | 0,07 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 0,0095 |
Související zboží 5
Zboží zařazeno v kategoriích










