Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Termostaty
- Havarijní termostaty
- Termostat havarijní stavitelný
- Termostat havarijní l=1000 mm, 90-110°C LY26
Termostat havarijní l=1000 mm, 90-110°C LY26

Podobné produkty
576 Kč
/
ks
476 Kč
bez DPH
576 Kč
/
ks
476 Kč
bez DPH
Skladem
612 Kč
/
ks
506 Kč
bez DPH
612 Kč
/
ks
506 Kč
bez DPH
Skladem
597 Kč
/
ks
493 Kč
bez DPH
597 Kč
/
ks
493 Kč
bez DPH
Skladem
610 Kč
/
ks
504 Kč
bez DPH
610 Kč
/
ks
504 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží4
Termostat havarijní l=1000 mm, 90-110°C LY26Skladem558 Kč/ ks461 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Termostat havarijní, 90-110°C, kapilára 1 m, vypínací
| Označení | 95H110R10/04756 |
|---|---|
| Typ | nekryté |
| Způsob montáže | kapilárový |
| Teplota | 110 °C |
| Typ termostatu | havarijní |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 5 x 6 x 14 cm |
| Hmotnost | 0,07 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 105 |
Zboží zařazeno v kategoriích













