- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- 160 mm Plast - kondenzační
- Těsnící kroužek pr. 160 PP, 2 břity, černý - PP
Těsnící kroužek pr. 160 PP, 2 břity, černý - PP
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Těsnící kroužek pr. 160 PP, 2 břity, černý - PPSkladem255 Kč/ ks211 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Těsnící kroužek pr. 160 PP, 2 břity, černý - PP
| Označení | 9.MGN16001 |
|---|---|
| Typ | ostatní |
| Průměr | 160 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | PE sáček |
| Rozměry balení | 9 x 25 x 1 cm |
| Hmotnost | 0,02 kg |
| Počet jednotek v hromadném balení | 3120 |
Zboží zařazeno v kategoriích



