- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- Příslušenství odkouření
- Těsnící kroužek průměr 80 PP, 3 břity, s výstupky
Těsnící kroužek průměr 80 PP, 3 břity, s výstupky
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Těsnící kroužek průměr 80 PP, 3 břity, s výstupkySkladem127 Kč/ ks105 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Těsnící kroužek průměr 80 PP, 3 břity, s výstupky
| Označení | A1011500 |
|---|---|
| Typ | ostatní |
| Průměr | 80 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 9 x 9 x 2 cm |
| Hmotnost | 0,01 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 13000 |
Zboží zařazeno v kategoriích



