Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Elektrická topná tělesa
- Topná tělesa M 48x2
- Topné těleso 3 kW, M48, nerez
Topné těleso 3 kW, M48, nerez

Podobné produkty
- TOP produkt
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Topné těleso 3 kW, M48, nerezNení skladem4 419 Kč/ ks3 652 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Topné těleso 3 kW, 3x 230V, délka 333 mm, závit M48x2 mm, nerez
Elektrické odporové nerezové těleso bez termostatické hlavice určené pro ohřev stojaté i proudící otopné vody nebo nemrznoucí směsi v akumulačních nádržích nebo pitné vody v zásobnících TV. Do sítě se připojuje pevným připojením kabelu (není součástí dodávky) do krabicové svorkovnice nebo do rozvaděče. Závit M48x2 nerez.
| Označení | D140114711E |
|---|---|
| Typ | bez termostatické hlavice |
| Výkon | 43kW |
| Délka | 333 mm |
| Povrchová úprava | nerez |
| Elektrické připojení | třífázové |
| Jednotky | ks |
| Balení | volné |
| Rozměry balení | 10 x 10 x 35 cm |
| Hmotnost | 1,175 kg |
| Typ hromadného balení | není |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích









