Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Elektrická topná tělesa
- Topná tělesa 6/4"
- Topné těleso 6 kW nerezové s termostatem a HDO
Topné těleso 6 kW nerezové s termostatem a HDO

Podobné produkty
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží2
Topné těleso 6 kW nerezové s termostatem a HDONení skladem11 810 Kč/ ks9 760 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Topné těleso 6 kW, nerez, HDO
Ilustrační obrázek
Elektrické odporové nerezové těleso s termostatickou hlavicí se stykačem určené pro ohřev stojaté otopné vody nebo nemrznoucí směsi v nádržích s vnořeným zásobníkem. Těleso je určeno do nerezových zásobníků. Do sítě se připojují pevným připojením 7žilového kabelu do krabicové svorkovnice nebo do rozvaděče. Topné těleso má vstup pro ovládání signálem HDO a vstup pro ovládání z nadřazené regulace.
| Označení | D-N-HDO-6,0 |
|---|---|
| Typ | s termostatickou hlavicí |
| Výkon | kW |
| Délka | 655 mm |
| Povrchová úprava | nerez |
| Elektrické připojení | třífázové |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 26 x 84 x 13,5 cm |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Typ hromadného balení | krabice |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Zboží zařazeno v kategoriích










