Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Elektrická topná tělesa
- Topná tělesa G 1/2"
- Topné těleso do radiátoru Z-SKVT 500
Topné těleso do radiátoru Z-SKVT 500

Podobné produkty
2 190 Kč
/
ks
1 810 Kč
bez DPH
2 190 Kč
/
ks
1 810 Kč
bez DPH
Skladem
2 432 Kč
/
ks
2 010 Kč
bez DPH
2 432 Kč
/
ks
2 010 Kč
bez DPH
Skladem
2 481 Kč
/
ks
2 050 Kč
bez DPH
2 481 Kč
/
ks
2 050 Kč
bez DPH
Skladem
2 505 Kč
/
ks
2 070 Kč
bez DPH
2 505 Kč
/
ks
2 070 Kč
bez DPH
Skladem
2 529 Kč
/
ks
2 090 Kč
bez DPH
2 529 Kč
/
ks
2 090 Kč
bez DPH
Skladem
2 626 Kč
/
ks
2 170 Kč
bez DPH
2 626 Kč
/
ks
2 170 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Topné těleso do radiátoru Z-SKVT 500Skladem2 347 Kč/ ks1 940 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Z-SKVT 500 - topné těleso 500W s T-kusem a termostatem
Topné těleso do radiátoru Z-SKVT 500
Sada pro koupelnová otopná tělesa, elektrické topné těleso se závitem G 1/2" s poniklovaným mosazným T-kusem a prostorovým termostatem do elektrické zásuvky TZ 33.
| Označení | Z-SKVT 500 |
|---|---|
| Typ | s termostatem |
| Výkon | 0.5 kW |
| Délka | 535 mm |
| Typ termostatu | zásuvkový |
| Jednotky | ks |
| Balení | PE sáček |
| Rozměry balení | 30 x 70 x 13 cm |
| Hmotnost | 0,885 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 7 |
Zboží zařazeno v kategoriích





