Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Elektrická topná tělesa
- Topné těleso do radiátoru Z-ZTV 900
Topné těleso do radiátoru Z-ZTV 900

Podobné produkty
1 646 Kč
/
ks
1 360 Kč
bez DPH
1 646 Kč
/
ks
1 360 Kč
bez DPH
Skladem
1 694 Kč
/
ks
1 400 Kč
bez DPH
1 694 Kč
/
ks
1 400 Kč
bez DPH
Skladem
1 779 Kč
/
ks
1 470 Kč
bez DPH
1 779 Kč
/
ks
1 470 Kč
bez DPH
Skladem
1 815 Kč
/
ks
1 500 Kč
bez DPH
1 815 Kč
/
ks
1 500 Kč
bez DPH
Skladem
1 863 Kč
/
ks
1 540 Kč
bez DPH
1 863 Kč
/
ks
1 540 Kč
bez DPH
Skladem
1 912 Kč
/
ks
1 580 Kč
bez DPH
1 912 Kč
/
ks
1 580 Kč
bez DPH
Skladem
1 948 Kč
/
ks
1 610 Kč
bez DPH
1 948 Kč
/
ks
1 610 Kč
bez DPH
Skladem
1 984 Kč
/
ks
1 640 Kč
bez DPH
1 984 Kč
/
ks
1 640 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Topné těleso do radiátoru Z-ZTV 900Skladem1 900 Kč/ ks1 570 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Topné těleso do radiátoru Z-ZTV 900
Elektrické odporové těleso do koupelnových otopných těles. Připojuje se do zásuvky krouceným kabelem s unischuko vidlicí s vypínačem. Těleso není vybaveno prostorovým termostatem. Pro spínání podle teploty v místnosti je možné využít zásuvkové termostaty TZ33 nebo TZT63.
| Označení | Z-ZTV 900 |
|---|---|
| Typ | bez termostatu |
| Výkon | 0.9 kW |
| Délka | 835 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | PE sáček |
| Rozměry balení | 14 x 6 x 100 cm |
| Hmotnost | 0,64 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích











