Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Elektrická topná tělesa
- Topná tělesa 6/4"
- Topné těleso - náhradní díl k topnému tělesu, typ ETT-L
Topné těleso - náhradní díl k topnému tělesu, typ ETT-L

Podobné produkty
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží2
Topné těleso - náhradní díl k topnému tělesu, typ ETT-LNení skladem5 178 Kč/ ks4 279 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Náhradní díl k topnému tělesu, typ L, 2 - 9 kW
(výkon specifikujte v poznámce objednávky, platba předem)
Elektrické odporové neniklované těleso je náhradní díl pro topná tělesa s termostatickou hlavicí se stykačem určené pro ohřev stojaté otopné vody nebo nemrznoucí směsi v nádržích s vnořeným zásobníkem typu Regulus DUO.
| Označení | NDETT-L-9 |
|---|---|
| Typ | náhradní díl |
| Výkon | 2-9 kW |
| Délka | 755 mm |
| Povrchová úprava | měď |
| Elektrické připojení | třífázové |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 10 x 80 x 8 cm |
| Hmotnost | 0,915 kg |
| Typ hromadného balení | krabice |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Zboží zařazeno v kategoriích









