- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Ventily zónové a směšovací
- Směšovací pro motorový pohon
- Směšovací ventily - sady
- Ventil LK840 třícestný směšovací 1" F vnitřní s pohonem 230V, 120s
Ventil LK840 třícestný směšovací 1" F vnitřní s pohonem 230V, 120s
Podobné produkty
3 820 Kč
/
ks
3 157 Kč
bez DPH
3 820 Kč
/
ks
3 157 Kč
bez DPH
Skladem
7 746 Kč
/
ks
6 402 Kč
bez DPH
7 746 Kč
/
ks
6 402 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží1
Ventil LK840 třícestný směšovací 1" F vnitřní s pohonem 230V, 120sSkladem4 073 Kč/ ks3 366 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Směšovací třícestný 1'' F - vnitřní závit ventil s pohonem 230V, 120s
Sada směšovacího ventilu s pohonem.
| Označení | LK 840 1F KVS12 POHON |
|---|---|
| Typ | sada |
| Připojení | 1" |
| Kvs | 6.3 |
| Typ ventilu | třícestný |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 10 x 9 x 9 cm |
| Hmotnost | 0,755 kg |
Související zboží 1
2 776 Kč
/
ks
2 294 Kč
bez DPH
2 776 Kč
/
ks
2 294 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích






