- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Termostatické ventily
- Dochlazovací termostat. ventil
- Ventil dochlazovací jednocestný JBV 1 - závit 1/2''
Ventil dochlazovací jednocestný JBV 1 - závit 1/2''
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží3
Ventil dochlazovací jednocestný JBV 1 - závit 1/2''Skladem1 344 Kč/ ks1 111 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventil dochlazovací jednocestný JBV 1 - závit 1/2''
Dochlazovací jednocestný termostatický ventil pro kotle na tuhá paliva s dochlazovacím výměníkem, připojení na kotel vnějším závitem 1/2", připojení na chladicí vodu i odpad vnějším závitem 3/4", otevírací teplota 97°C ± 2°C, čidlo termostatického členu je umístěno v otopné vodě
| Označení | JBV 1 |
|---|---|
| Způsob montáže | přímá montáž |
| Teplota | 97 °C |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 6 x 5 x 22 cm |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Související zboží 3
7 720 Kč
/
ks
6 380 Kč
bez DPH
7 720 Kč
/
ks
6 380 Kč
bez DPH
Není skladem
10 850 Kč
/
ks
8 967 Kč
bez DPH
10 850 Kč
/
ks
8 967 Kč
bez DPH
Není skladem
17 702 Kč
/
ks
14 630 Kč
bez DPH
17 702 Kč
/
ks
14 630 Kč
bez DPH
Není skladem
Zboží zařazeno v kategoriích






