- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Ventily zónové a směšovací
- Zónové s vratnou pružinou
- Zónové ventily třícestné
- Ventil kulový třícestný VZK 320-230-1P R, 3/4'' F, DN20, 60s/90°
Ventil kulový třícestný VZK 320-230-1P R, 3/4'' F, DN20, 60s/90°
Podobné produkty
4 472 Kč
/
ks
3 696 Kč
bez DPH
4 472 Kč
/
ks
3 696 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží1
Ventil kulový třícestný VZK 320-230-1P R, 3/4'' F, DN20, 60s/90°Skladem3 993 Kč/ ks3 300 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventil kulový třícestný VZK 320-230-1P R, 3/4'' F, DN20, 60s/90°
60s/90°, Kvs=10,5 m3/h
Zónový ventil kulový do otopných nebo solárních systémů s vodou nebo s nemrznoucí směsí a do systémů s pitnou vodou. Ventil je vybaven pohonem s jednopólovým ovládáním. Pohon lze sejmout bez nutnosti demontáže ventilu. Do ventilu musí být přivedena pracovní nula, trvalá fáze a ovládací fáze. Bez ovládací fáze je otevřen výstup B, po přivedení ovládací fáze se otevře výstup A. Doba otevírání je 60 s.
| Označení | VZK 320-230-1P R |
|---|---|
| Typ | kulový |
| Připojení | 3/4" |
| Kvs | 10.5 |
| Typ ventilu | třícestný |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 19 x 21 x 10 cm |
| Hmotnost | 1,145 kg |
Související zboží 1
Zboží zařazeno v kategoriích





