Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Ventily zónové a směšovací
- Směšovací pro motorový pohon
- Ventil směšovací čtyřcestný LK841 G 2“ F, KVS 40 m3/h
Ventil směšovací čtyřcestný LK841 G 2“ F, KVS 40 m3/h

Podobné produkty
4 139 Kč
/
ks
3 421 Kč
bez DPH
4 139 Kč
/
ks
3 421 Kč
bez DPH
Skladem
1 584 Kč
/
ks
1 309 Kč
bez DPH
1 584 Kč
/
ks
1 309 Kč
bez DPH
Skladem
1 677 Kč
/
ks
1 386 Kč
bez DPH
1 677 Kč
/
ks
1 386 Kč
bez DPH
Skladem
1 491 Kč
/
ks
1 232 Kč
bez DPH
1 491 Kč
/
ks
1 232 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží7
Ventil směšovací čtyřcestný LK841 G 2“ F, KVS 40 m3/hSkladem5 244 Kč/ ks4 334 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventil směšovací čtyřcestný LK841 G 2“ F, KVS 40 m3/h
Směšovací ventil s otočným vnitřním segmentem do otopných nebo solárních systémů s vodou nebo s nemrznoucí směsí. V oblasti od 30° do 60° otočení vnitřního segmentu má lineární průtočnou charakteristiku. K ventilům je možné použít všechny námi dodávané servopohony. Ventil je možné snadno přestavět na levé nebo pravé provedení pro použití v různých pozicích otopného systému.
| Označení | LK 841 2F KVS40 |
|---|---|
| Typ | ventil |
| Připojení | 2" |
| Kvs | 40 |
| Typ ventilu | čtyřcestný |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 13 x 13 x 13 cm |
| Hmotnost | 2,605 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích












