Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Termostatické ventily
- Termostatické ventily pro vodu
- Ventil termostatický směšovací TV Wmix-I S20 G 3/4“ M
Ventil termostatický směšovací TV Wmix-I S20 G 3/4“ M

Podobné produkty
1 997 Kč
/
ks
1 650 Kč
bez DPH
1 997 Kč
/
ks
1 650 Kč
bez DPH
Skladem
2 010 Kč
/
ks
1 661 Kč
bez DPH
2 010 Kč
/
ks
1 661 Kč
bez DPH
Skladem
2 674 Kč
/
ks
2 210 Kč
bez DPH
2 674 Kč
/
ks
2 210 Kč
bez DPH
Není skladem
5 520 Kč
/
ks
4 562 Kč
bez DPH
5 520 Kč
/
ks
4 562 Kč
bez DPH
Skladem
1 704 Kč
/
ks
1 408 Kč
bez DPH
1 704 Kč
/
ks
1 408 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Ventil termostatický směšovací TV Wmix-I S20 G 3/4“ MSkladem1 477 Kč/ ks1 221 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventil termostatický směšovací TV Wmix-I S20 G 3/4“ M,
Kvs = 0,9 m3/h
| Označení | WMIX-I S20 |
|---|---|
| Připojení | 3/4" |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 6 x 9 x 6 cm |
| Hmotnost | 0,35 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 220 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích








