- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- 60 mm Plast - kondenzační
- Víčko průměr 60 pro T-kus kód 8807 pro odvod kondenzátu
Víčko průměr 60 pro T-kus kód 8807 pro odvod kondenzátu
Podobné produkty
1 440 Kč
/
ks
1 190 Kč
bez DPH
1 440 Kč
/
ks
1 190 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Víčko průměr 60 pro T-kus kód 8807 pro odvod kondenzátuSkladem278 Kč/ ks230 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Víčko průměr 60 pro T-kus kód 8807 pro odvod kondenzátu
| Označení | BB004010 |
|---|---|
| Typ | ostatní |
| Průměr | 60 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | PE sáček |
| Rozměry balení | 7 x 9 x 7 cm |
| Hmotnost | 0,05 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1800 |
Zboží zařazeno v kategoriích





