- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- 60 mm Plast - kondenzační
- Vsuvka průměr 60 mm pro odvod kondenzátu vodorovná
Vsuvka průměr 60 mm pro odvod kondenzátu vodorovná
Podobné produkty
720 Kč
/
ks
595 Kč
bez DPH
720 Kč
/
ks
595 Kč
bez DPH
Skladem
402 Kč
/
ks
332 Kč
bez DPH
402 Kč
/
ks
332 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží1
Vsuvka průměr 60 mm pro odvod kondenzátu vodorovnáSkladem912 Kč/ ks754 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vsuvka průměr 60 pro odvod kondenzátu vodorovná
| Označení | A2013017 |
|---|---|
| Typ | vsuvka |
| Průměr | 60 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 17 x 12 x 16 cm |
| Hmotnost | 0,25 kg |
| Typ hromadného balení | paleta |
| Počet jednotek v hromadném balení | 525 |
Související zboží 1
720 Kč
/
ks
595 Kč
bez DPH
720 Kč
/
ks
595 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích





