Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Odkouření plynových kotlů
- 80 mm Almeva Plast kondenzační
- Vystřeďovací díl (6ks) do komína pro PP trubky do průměr 125 mm
Vystřeďovací díl (6ks) do komína pro PP trubky do průměr 125 mm

Podobné produkty
674 Kč
/
ks
557 Kč
bez DPH
674 Kč
/
ks
557 Kč
bez DPH
Skladem
927 Kč
/
ks
766 Kč
bez DPH
927 Kč
/
ks
766 Kč
bez DPH
Skladem
1 894 Kč
/
ks
1 565 Kč
bez DPH
1 894 Kč
/
ks
1 565 Kč
bez DPH
Skladem
1 744 Kč
/
ks
1 441 Kč
bez DPH
1 744 Kč
/
ks
1 441 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Vystřeďovací díl (6ks) do komína pro PP trubky do průměr 125 mmSkladem334 Kč/ bal276 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vystřeďovací díl (6ks) do komína pro PP trubky do průměr 125 mm
| Označení | PPFR60 |
|---|---|
| Typ | ostatní |
| Průměr | 80 mm |
| Jednotky | balení |
| Balení | karton |
| Rozměry balení | 40 x 46 x 80 cm |
| Hmotnost | 0,15 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Zboží zařazeno v kategoriích









