Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Bojlery - Zásobníky teplé vody
- Bojler bez topného hada
- Zásobník R0BC 300
Zásobník R0BC 300

Podobné produkty
263 054 Kč
/
ks
217 400 Kč
bez DPH
263 054 Kč
/
ks
217 400 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží12
Zásobník R0BC 300Skladem28 314 Kč/ ks23 400 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zásobník R0BC 300
Smaltovaný zásobník teplé vody R0BC 300, s možností vložit elektrické topné těleso. Zásobníky jsou vybaveny magnesiovou anodou.
výška - 1710 mm
| Označení | R0BC 300 |
|---|---|
| Povrchová úprava | smalt |
| Počet výměníků | 0 |
| Počet přírub | 1 |
| Energetická třída | C |
| Objem | 300 l |
| Průměr | 610 mm |
| Plocha výměníku | 0 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 70 x 190 x 70 cm |
| Hmotnost | 94 kg |
| Typ hromadného balení | krabice |
| Počet jednotek v hromadném balení | 16 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích





















