Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Bojlery - Zásobníky teplé vody
- Bojler se dvěma hady
- Zásobník R2BC 3000 - NA OBJEDNÁVKU
Zásobník R2BC 3000 - NA OBJEDNÁVKU

Podobné produkty
346 302 Kč
/
ks
286 200 Kč
bez DPH
346 302 Kč
/
ks
286 200 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Zásobník R2BC 3000 - NA OBJEDNÁVKUNení skladem394 460 Kč/ ks326 000 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zásobník R2BC 3000
výška - 2980 mm
| Označení | R2BC 3000 |
|---|---|
| Povrchová úprava | smalt |
| Počet výměníků | 2 |
| Počet přírub | 1 |
| Objem | 3000 l |
| Průměr | 1400 mm |
| Plocha výměníku | 9 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 140 x 298 x 140 cm |
| Hmotnost | 466 kg |
| Typ hromadného balení | paleta |
| Počet jednotek v hromadném balení | 312 |
Zboží zařazeno v kategoriích






