- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Bojlery - Zásobníky teplé vody
- Bojler s jedním topným hadem
- Zásobník RBC 750 HP
Zásobník RBC 750 HP
Podobné produkty
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Zásobník RBC 750 HPSkladem113 498 Kč/ ks93 800 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zásobník RBC 750 HP
Zásobníkový ohřívač RBC 750 HP se zvětšenou teplosměnnou plochou topného hada pro ohřev vody nízkoteplotními zdroji (tepelné čerpadlo, větší solární systém apod.).
plocha výměníku - 7,5 m2
výška - 1870 mm
| Označení | RBC 750 HP |
|---|---|
| Povrchová úprava | smalt |
| Počet výměníků | 1 |
| Počet přírub | 1 |
| Objem | 750 l |
| Průměr | 950 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 95 x 201 x 100 cm |
| Hmotnost | 314 kg |
| Typ hromadného balení | krabice |
| Počet jednotek v hromadném balení | 16 |
Zboží zařazeno v kategoriích




