Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Bojlery - Zásobníky teplé vody
- Bojler s jedním topným hadem
- Zásobník RBC 750
Zásobník RBC 750

Podobné produkty
308 792 Kč
/
ks
255 200 Kč
bez DPH
308 792 Kč
/
ks
255 200 Kč
bez DPH
Není skladem
349 932 Kč
/
ks
289 200 Kč
bez DPH
349 932 Kč
/
ks
289 200 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Zásobník RBC 750Skladem91 476 Kč/ ks75 600 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zásobník RBC 750
Zásobníkový ohřívač 750 l, smaltovaný, pr. 950 mm, výška 1870 mm
| Označení | RBC 750 |
|---|---|
| Povrchová úprava | smalt |
| Počet výměníků | 1 |
| Počet přírub | 1 |
| Objem | 750 l |
| Průměr | 950 mm |
| Plocha výměníku | 3.4 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 95 x 198 x 100 cm |
| Hmotnost | 245 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Zboží zařazeno v kategoriích






