Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Akumulační nádrže
- Akumulační nádrže PS K+
- Akumulační nádrž PS 1100 K+
Akumulační nádrž PS 1100 K+

Podobné produkty
17 182 Kč
/
ks
14 200 Kč
bez DPH
17 182 Kč
/
ks
14 200 Kč
bez DPH
Skladem
15 004 Kč
/
ks
12 400 Kč
bez DPH
15 004 Kč
/
ks
12 400 Kč
bez DPH
Skladem
19 481 Kč
/
ks
16 100 Kč
bez DPH
19 481 Kč
/
ks
16 100 Kč
bez DPH
Skladem
21 538 Kč
/
ks
17 800 Kč
bez DPH
21 538 Kč
/
ks
17 800 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží1
Akumulační nádrž PS 1100 K+Skladem31 097 Kč/ ks25 700 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž PS 1100 K+
Nádrž určená k akumulaci a následné distribuci tepelné energie z kotlů na pevná paliva, tepelných čerpadel případně jiných zdrojů tepla. Nádrž má 9 návarků G 6/4" pro připojení tepelných zdrojů a zátěží nebo vložení el. topných těles.
- celkový objem nádrže - 1085 l
| Označení | PS 1100 K+ |
|---|---|
| Počet výměníků | 0 |
| Počet přírub | 0 |
| Počet návarků | 9 |
| Energetická třída | neudává se |
| Celkový objem nádrže | 1085 l |
| Průměr | 950 mm |
| Obj. kód | 16119 |
| Jednotky | ks |
| Rozměry balení | 110 x 220 x 130 cm |
| Hmotnost (včetně balení) | 154 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







