- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Akumulační nádrže
- Akumulační nádrž PS 600 ES+
Akumulační nádrž PS 600 ES+
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží1
Akumulační nádrž PS 600 ES+Skladem17 545 Kč/ ks14 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž PS 600 ES+
Nádrž určená k akumulaci a následné distribuci tepelné energie z kotlů na pevná paliva, tepelných čerpadel případně jiných zdrojů tepla. Nádrž má 4 návarky G 6/4" pro připojení tepelných zdrojů a zátěží nebo vložení el. topných těles.
- celkový objem nádrže - 560 l
| Označení | PS 600 ES+ |
|---|---|
| Počet výměníků | 0 |
| Počet přírub | 0 |
| Počet návarků | 4 |
| Energetická třída | neudává se |
| Celkový objem nádrže | 560 l |
| Průměr | 650 mm |
| Obj. kód | 15527 |
| Jednotky | ks |
| Rozměry balení | 80 x 210 x 85 cm |
| Hmotnost (včetně balení) | 62 kg |
Související zboží 1
Zboží zařazeno v kategoriích




