- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Akumulační nádrže a ohřev vody
- Akumulační nádrž se zásobníkem DUO 750/200 N PR
Akumulační nádrž se zásobníkem DUO 750/200 N PR
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží1
Akumulační nádrž se zásobníkem DUO 750/200 N PRNení skladem80 465 Kč/ ks66 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž se zásobníkem DUO 750/200 N PR
Kombinovaná akumulační nádrž s přípravou teplé vody ve vnořeném nerezovém zásobníku. Nádrž je vybavena solárním výměníkem, který umožňuje využít solární systém pro přípravu teplé vody pro domácnost i přitápění. Jako hlavní zdroj tepla může být použito tepelné čerpadlo, krbová vložka, plynový či jiný kotel a jejich kombinace. Do nádrže lze nainstalovat 2 elektrická topná tělesa pro vytápění domu a další topné těleso pro přípravu teplé vody pro domácnost.
| Označení | DUO 750/200 N PR |
|---|---|
| Počet výměníků | 1 |
| Energetická třída | neudává se |
| Dělicí plech | ano |
| Celkový objem nádrže | 743 l |
| Průměr | 750 mm |
| Plocha výměníku | 2,5 m² |
| Obj. kód | 19135 |
| Jednotky | ks |
| Rozměry balení | 80 x 215 x 100 cm |
| Hmotnost (včetně balení) | 208 kg |
Související zboží 1
10 624 Kč
/
ks
8 780 Kč
bez DPH
10 624 Kč
/
ks
8 780 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích




