- eshopRegulus.cz
Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Akumulační nádrže
- Nádrž HSK 220 TV pro přípravu TV v nerezovém výměníku
Nádrž HSK 220 TV pro přípravu TV v nerezovém výměníku
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží1
Nádrž HSK 220 TV pro přípravu TV v nerezovém výměníkuSkladem41 019 Kč/ ks33 900 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Nádrž HSK 220 TV pro přípravu TV v nerezovém výměníku
| Označení | HSK 220 TV |
|---|---|
| Povrchová úprava | nerez |
| Počet výměníků | 1 |
| Energetická třída | B |
| Celkový objem nádrže | 222 l |
| Průměr | 550 mm |
| Obj. kód | 19617 |
| Jednotky | ks |
| Rozměry balení | 70 x 75 x 125 cm |
| Hmotnost (včetně balení) | 68 kg |
Související zboží 1
Zboží zařazeno v kategoriích



