Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Akumulační nádrže
- Akumulační nádrž PS2F 300 N+
Akumulační nádrž PS2F 300 N+

Podobné produkty
27 346 Kč
/
ks
22 600 Kč
bez DPH
27 346 Kč
/
ks
22 600 Kč
bez DPH
Skladem
33 275 Kč
/
ks
27 500 Kč
bez DPH
33 275 Kč
/
ks
27 500 Kč
bez DPH
Skladem
35 937 Kč
/
ks
29 700 Kč
bez DPH
35 937 Kč
/
ks
29 700 Kč
bez DPH
Není skladem
52 151 Kč
/
ks
43 100 Kč
bez DPH
52 151 Kč
/
ks
43 100 Kč
bez DPH
Skladem
70 543 Kč
/
ks
58 300 Kč
bez DPH
70 543 Kč
/
ks
58 300 Kč
bez DPH
Skladem
114 587 Kč
/
ks
94 700 Kč
bez DPH
114 587 Kč
/
ks
94 700 Kč
bez DPH
Není skladem
132 858 Kč
/
ks
109 800 Kč
bez DPH
132 858 Kč
/
ks
109 800 Kč
bez DPH
Není skladem
141 812 Kč
/
ks
117 200 Kč
bez DPH
141 812 Kč
/
ks
117 200 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží4
Akumulační nádrž PS2F 300 N+Skladem23 643 Kč/ ks19 540 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž PS2F 300 N+
výška - 1405 mm
| Označení | PS2F 300 N+ |
|---|---|
| Typ | nádrž |
| Počet výměníků | 0 |
| Počet přírub | 2 |
| Počet návarků | 9 |
| Energetická třída | C |
| Celkový objem nádrže | 285 l |
| Průměr | 550 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 70 x 165 x 75 cm |
| Hmotnost | 57 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 10 |
Zboží zařazeno v kategoriích






