Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Akumulační nádrže
- Akumulační nádrž PS2F 4000 N25 - NENÍ SKLADEM
Akumulační nádrž PS2F 4000 N25 - NENÍ SKLADEM

Podobné produkty
23 643 Kč
/
ks
19 540 Kč
bez DPH
23 643 Kč
/
ks
19 540 Kč
bez DPH
Skladem
27 346 Kč
/
ks
22 600 Kč
bez DPH
27 346 Kč
/
ks
22 600 Kč
bez DPH
Skladem
33 275 Kč
/
ks
27 500 Kč
bez DPH
33 275 Kč
/
ks
27 500 Kč
bez DPH
Skladem
35 937 Kč
/
ks
29 700 Kč
bez DPH
35 937 Kč
/
ks
29 700 Kč
bez DPH
Není skladem
52 151 Kč
/
ks
43 100 Kč
bez DPH
52 151 Kč
/
ks
43 100 Kč
bez DPH
Skladem
70 543 Kč
/
ks
58 300 Kč
bez DPH
70 543 Kč
/
ks
58 300 Kč
bez DPH
Skladem
114 587 Kč
/
ks
94 700 Kč
bez DPH
114 587 Kč
/
ks
94 700 Kč
bez DPH
Není skladem
141 812 Kč
/
ks
117 200 Kč
bez DPH
141 812 Kč
/
ks
117 200 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Akumulační nádrž PS2F 4000 N25 - NENÍ SKLADEMNení skladem132 858 Kč/ ks109 800 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž PS2F 4000 N25
výška - 2355 mm
9 návarků G 2,5''
| Označení | PS2F 4000 N25 |
|---|---|
| Typ | nádrž |
| Počet výměníků | 0 |
| Počet přírub | 2 |
| Počet návarků | 9 |
| Energetická třída | neudává se |
| Celkový objem nádrže | 3966 l |
| Průměr | 1600 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 160 x 250 x 180 cm |
| Hmotnost | 443 kg |
| Počet jednotek v hromadném balení | 312 |
Zboží zařazeno v kategoriích










