Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Akumulační nádrže
- Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 1700 PR
Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 1700 PR

Podobné produkty
64 735 Kč
/
ks
53 500 Kč
bez DPH
64 735 Kč
/
ks
53 500 Kč
bez DPH
Skladem
84 579 Kč
/
ks
69 900 Kč
bez DPH
84 579 Kč
/
ks
69 900 Kč
bez DPH
Není skladem
91 355 Kč
/
ks
75 500 Kč
bez DPH
91 355 Kč
/
ks
75 500 Kč
bez DPH
Skladem
93 775 Kč
/
ks
77 500 Kč
bez DPH
93 775 Kč
/
ks
77 500 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží1
Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 1700 PRNení skladem115 918 Kč/ ks95 800 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 1700 PR
Nádrž pro akumulaci topné vody a průtokovou přípravu TV. Těsný dělicí plech zvyšuje sezónní topný faktor tepelného čerpadla a účinnost solárního systému. Nádrž je vybavena dvěma výměníky z nerezavějící oceli pro přípravu TV, ve spodní části nádrže pod dělicím plechem je umístěn solární výměník.
výška - 2075 mm, 1676 l, výměník TV 6+3 m2, sol.výměník 4,0 m2
| Označení | HSK 1700 PR |
|---|---|
| Typ | nádrž s trubkovým výměníkem pro TV |
| Počet výměníků | 1 |
| Dělící plech | ano |
| Objem | 1700 l |
| Průměr | 1100 mm |
| Plocha výměníku | 4,0 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 110 x 227 x 130 cm |
| Hmotnost | 336 kg |
| Počet jednotek v hromadném balení | 24 |
Zboží zařazeno v kategoriích








