Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Akumulační nádrže
- Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 750 PR
Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 750 PR

Podobné produkty
64 735 Kč
/
ks
53 500 Kč
bez DPH
64 735 Kč
/
ks
53 500 Kč
bez DPH
Skladem
84 579 Kč
/
ks
69 900 Kč
bez DPH
84 579 Kč
/
ks
69 900 Kč
bez DPH
Není skladem
93 775 Kč
/
ks
77 500 Kč
bez DPH
93 775 Kč
/
ks
77 500 Kč
bez DPH
Není skladem
115 918 Kč
/
ks
95 800 Kč
bez DPH
115 918 Kč
/
ks
95 800 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží1
Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 750 PRSkladem91 355 Kč/ ks75 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 750 PR
Nádrž pro akumulaci topné vody a průtokovou přípravu TV. Těsný dělicí plech zvyšuje sezónní topný faktor tepelného čerpadla a účinnost solárního systému. Nádrž je vybavena dvěma výměníky z nerezavějící oceli pro přípravu TV, ve spodní části nádrže pod dělicím plechem je umístěn solární výměník.
výška - 1975 mm, 753 l, výměník TV 6+3 m2, sol.výměník 2,5 m2
| Označení | HSK 750 PR |
|---|---|
| Typ | nádrž s trubkovým výměníkem pro TV |
| Počet výměníků | 1 |
| Dělící plech | ano |
| Objem | 750 l |
| Průměr | 750 mm |
| Plocha výměníku | 2,5 m² |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 80 x 220 x 85 cm |
| Hmotnost | 195 kg |
| Počet jednotek v hromadném balení | 24 |
Zboží zařazeno v kategoriích








