Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Akumulační nádrže
- Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 390 P
Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 390 P

Podobné produkty
60 379 Kč
/
ks
49 900 Kč
bez DPH
60 379 Kč
/
ks
49 900 Kč
bez DPH
Není skladem
62 799 Kč
/
ks
51 900 Kč
bez DPH
62 799 Kč
/
ks
51 900 Kč
bez DPH
Skladem
90 508 Kč
/
ks
74 800 Kč
bez DPH
90 508 Kč
/
ks
74 800 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží1
Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 390 PSkladem54 329 Kč/ ks44 900 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 390 P
Nádrž pro akumulaci topné vody a průtokovou přípravu TV. Těsný dělicí plech zvyšuje sezónní topný faktor tepelného čerpadla a účinnost solárního systému. V horní části nádrže (nad plechem) je umístěn výměník z nerezavějící oceli pro přípravu TV.
výška - 1905 mm, 398 l, výměník TV 6 m2, en.třída G, s izolací C
| Označení | HSK 390 P |
|---|---|
| Typ | nádrž s trubkovým výměníkem pro TV |
| Počet výměníků | 0 |
| Dělící plech | ano |
| Objem | 398 l |
| Průměr | 550 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 70 x 203 x 75 cm |
| Hmotnost | 111 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 30 |
Zboží zařazeno v kategoriích







