Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Akumulační nádrže
- Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 750 P
Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 750 P

Podobné produkty
54 329 Kč
/
ks
44 900 Kč
bez DPH
54 329 Kč
/
ks
44 900 Kč
bez DPH
Skladem
62 799 Kč
/
ks
51 900 Kč
bez DPH
62 799 Kč
/
ks
51 900 Kč
bez DPH
Skladem
90 508 Kč
/
ks
74 800 Kč
bez DPH
90 508 Kč
/
ks
74 800 Kč
bez DPH
Není skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží1
Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 750 PNení skladem60 379 Kč/ ks49 900 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 750 P
Nádrž pro akumulaci topné vody a průtokovou přípravu TV. Těsný dělicí plech zvyšuje sezónní topný faktor tepelného čerpadla a účinnost solárního systému. V horní části nádrže (nad plechem) je umístěn výměník z nerezavějící oceli pro přípravu TV.
výška - 1975 mm, 760 l, výměník TV 6 m2
| Označení | HSK 750 P |
|---|---|
| Typ | nádrž s trubkovým výměníkem pro TV |
| Počet výměníků | 0 |
| Dělící plech | ano |
| Objem | 750 l |
| Průměr | 750 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 80 x 210 x 85 cm |
| Hmotnost | 142 kg |
| Počet jednotek v hromadném balení | 24 |
Zboží zařazeno v kategoriích







