Novinky
01.09.2022
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Stav na trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody
Vzhledem ke stavu trhu s akumulačními nádržemi a zásobníky vody jsou dodací lhůty těchto výrobk...
číst celé
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
- Úvod
- Expanzní nádoby
- Expanzní nádoba HS005231 - 5 litrů
Expanzní nádoba HS005231 - 5 litrů

Podobné produkty
1 050 Kč
/
ks
868 Kč
bez DPH
1 050 Kč
/
ks
868 Kč
bez DPH
Skladem
1 295 Kč
/
ks
1 070 Kč
bez DPH
1 295 Kč
/
ks
1 070 Kč
bez DPH
Skladem
1 452 Kč
/
ks
1 200 Kč
bez DPH
1 452 Kč
/
ks
1 200 Kč
bez DPH
Skladem
1 670 Kč
/
ks
1 380 Kč
bez DPH
1 670 Kč
/
ks
1 380 Kč
bez DPH
Skladem
2 614 Kč
/
ks
2 160 Kč
bez DPH
2 614 Kč
/
ks
2 160 Kč
bez DPH
Skladem
2 795 Kč
/
ks
2 310 Kč
bez DPH
2 795 Kč
/
ks
2 310 Kč
bez DPH
Skladem
6 280 Kč
/
ks
5 190 Kč
bez DPH
6 280 Kč
/
ks
5 190 Kč
bez DPH
Skladem
15 839 Kč
/
ks
13 090 Kč
bez DPH
15 839 Kč
/
ks
13 090 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Expanzní nádoba HS005231 - 5 litrůSkladem966 Kč/ ks798 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Expanzní nádoba HS005 - 5 litrů
Expanzní nádoba určená k provozu v otopných systémech nebo v uzavřených chladicích okruzích. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a je opatřena antikorozní povrchovou úpravou. V nádobě je nepropustná, velmi elastická membrána odolná vůči vysokým teplotám.
| Označení | EXP HS005231 |
|---|---|
| Typ | expanzní nádoba |
| Připojení | 3/4"M |
| Objem | 5 l |
| Průměr | 160 mm |
| Tlak | 6 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 16 x 32,5 x 16 cm |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Zboží zařazeno v kategoriích



















